ГАРАНТІЯ

Розширена гарантія на вітрове скло AGC Automotive (TM AGC Automotive, Splintex, Nord Glass, BOR), встановлене в мережі bitstop.ua терміном на 12 місяців.

Правила надання гарантії:

 1. Розширена Гарантія на вітрове скло виробництва AGC Automotive - це право на безкоштовний ремонт або заміну скла, встановленого в мережі станцій bitstop.ua при настанні гарантійного випадку.
 2. Умови Розширеної Гарантії поширюються на випадки появи будь-яких сколів або тріщин в процесі експлуатації автомобіля, за винятком ушкоджень, отриманих внаслідок ДТП.
 3. Для надання Розширеної Гарантії Покупцю, Продавець (мережа bitstop.ua) оформлює і видає Покупцю Гарантійний талон з підписом і печаткою (Гарантійний талон також може буди наданий в електронному вигляді), а також вносить інформацію про придбання Розширеної гарантії до єдиної електронної бази мережі bitstop.ua.
 4. Термін дії Розширеної Гарантії - 12 місяців з дати встановлення скла в мережі bitstop.ua.
 5. Мережа bitstop.ua в рамках дії Розширеної Гарантії, зобов'язується безкоштовно один раз відремонтувати або провести заміну скла, яке не підлягає ремонту. Рішення про проведення ремонту або заміни приймається фахівцями bitstop.ua.
 6. У випадку настання гарантійного випадку, Покупець має право звернутися за гарантійним сервісом до будь-якої сервісної станції мережі bitstop.ua на власний вибір. Актуальна інформація про місцезнаходження і контакти сервісних центрів розміщена на сайті в розділі Адреси центрів.
 7. При настанні гарантійного випадку необхідно використовувати наступний алгоритм дій:
  • Покупцю необхідно звернутися до сервісного центру мережі bitstop.ua із повідомленням про настання гарантійного випадку та обрати зручний час для відвідування сервісного центру;
  • Під час візиту буде перевірено інформацію про факт купівлі скла та здійснено перевірку на відповідність пошкодженого скла.
  • Фахівцем сервісного центру буде проведено огляд пошкоджень і прийнято рішення про ремонт або заміну пошкодженого скла. Висновок  про можливість ремонту або необхідність заміни приймається фахівцем мережі bitstop.ua одноособово і є остаточним;
  • У випадку, якщо буде прийнято рішення про ремонт пошкодженого скла в рамках Розширеної Гарантії, то такий ремонт проводиться безкоштовно;
  • При неможливості ремонту скла та необхідності його заміни, скло надається безкоштовно, а Покупець повинен сплатити послугу заміни скла. Заміна скла виконується в терміни погоджені з покупцем, які обумовлються терміном доставки необхідного скла на обрану Покупцем СТО мережі bitstop.ua, але не більше 10 днів;
  • В разі відсутності скла на складі мережі bitstop.ua і неможливості доставити скло в строк до 45 календарних днів з моменту активації гарантії мережа bitstop.ua може запропонувати встановлення скла іншого бренду з належною якістю і вартістю або грошову компенсацію вартості скла, що вказана в гарантійному талоні
 8. За умовами Розширеної Гарантії Продавець (мережа bitstop.ua) здійснює заміну пошкодженого скла. Передача нового скла Покупцеві без здійснення заміни - не допускається.
 9. Після проведення ремонту або заміни пошкодженого скла, на такі роботи розповсюджується звичайна гарантія Продавця на такі види робіт.

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок