Гарантія Bitstop

Розширена гарантія на вітрове скло AGC Automotive


Розширена гарантія на вітрове скло AGC Automotive (TM AGC Automotive, Splintex, Nord Glass, BOR), встановлене в мережі bitstop.ua терміном на 12 місяців.

Правила надання гарантії:

 1. Розширена Гарантія на вітрове скло виробництва AGC Automotive - це право на безкоштовний ремонт або заміну скла, встановленого в мережі станцій bitstop.ua при настанні гарантійного випадку.
 2. Умови Розширеної Гарантії поширюються на випадки появи будь-яких сколів або тріщин в процесі експлуатації автомобіля, за винятком ушкоджень, отриманих внаслідок ДТП.
 3. Для надання Розширеної Гарантії Покупцю, Продавець (мережа bitstop.ua) оформлює і видає Покупцю Гарантійний талон з підписом і печаткою (Гарантійний талон також може буди наданий в електронному вигляді), а також вносить інформацію про придбання Розширеної гарантії до єдиної електронної бази мережі bitstop.ua.
 4. Термін дії Розширеної Гарантії - 12 місяців з дати встановлення скла в мережі bitstop.ua.
 5. Мережа bitstop.ua в рамках дії Розширеної Гарантії, зобов'язується безкоштовно один раз відремонтувати або провести заміну скла, яке не підлягає ремонту. Рішення про проведення ремонту або заміни приймається фахівцями bitstop.ua.
 6. У випадку настання гарантійного випадку, Покупець має право звернутися за гарантійним сервісом до будь-якої сервісної станції мережі bitstop.ua на власний вибір. Актуальна інформація про місцезнаходження і контакти сервісних центрів розміщена на сайті в розділі Адреси центрів.
 7. При настанні гарантійного випадку необхідно використовувати наступний алгоритм дій:
  • Покупцю необхідно звернутися до сервісного центру мережі bitstop.ua із повідомленням про настання гарантійного випадку та обрати зручний час для відвідування сервісного центру;
  • Під час візиту буде перевірено інформацію про факт купівлі скла та здійснено перевірку на відповідність пошкодженого скла.
  • Фахівцем сервісного центру буде проведено огляд пошкоджень і прийнято рішення про ремонт або заміну пошкодженого скла. Висновок  про можливість ремонту або необхідність заміни приймається фахівцем мережі bitstop.ua одноособово і є остаточним;
  • У випадку, якщо буде прийнято рішення про ремонт пошкодженого скла в рамках Розширеної Гарантії, то такий ремонт проводиться безкоштовно;
  • При неможливості ремонту скла та необхідності його заміни, скло надається безкоштовно, а Покупець повинен сплатити послугу заміни скла. Заміна скла виконується в терміни погоджені з покупцем, які обумовлються терміном доставки необхідного скла на обрану Покупцем СТО мережі bitstop.ua, але не більше 10 днів;
  • В разі відсутності скла на складі мережі bitstop.ua і неможливості доставити скло в строк до 45 календарних днів з моменту активації гарантії мережа bitstop.ua може запропонувати встановлення скла іншого бренду з належною якістю і вартістю або грошову компенсацію вартості скла, що вказана в гарантійному талоні
 8. За умовами Розширеної Гарантії Продавець (мережа bitstop.ua) здійснює заміну пошкодженого скла. Передача нового скла Покупцеві без здійснення заміни - не допускається.
 9. Після проведення ремонту або заміни пошкодженого скла, на такі роботи розповсюджується звичайна гарантія Продавця на такі види робіт.

Великий каталог автоскла

Підберіть скло для Вашого авто

Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

 • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
 • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
 • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
 • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс