ЗАМІНА ЗАДНЬОГО СКЛА

Заднє скло автомобіля піддається зовнішньому впливу менше, ніж лобове, але його цілісність впливає на безпеку пересування ТЗ. Заднє скло також забезпечує герметичність салону, жорсткість кузова і вільний огляд ззаду. При його пошкодженні, водієві буде складно побачити дорожню ситуацію позаду і правильно маневрувати.

Термін і ціна заміни заднього скла авто

В середньому, заміна заднього автоскла може зайняти від 30 хв до 2-3 годин. Тривалість робіт залежить від типу ТЗ, для ланоса робота буде проводиться швидше, ніж для мінівена або автобуса.


Рекомендація: після заміни заднього скла протягом декількох днів потрібно утриматися від миття скла з використанням струменя, відмовитися від далеких поїздок і уникати паркування під кутом. Дотримання цих порад забезпечить герметичне кріплення нового скла до кузова і продовжить термін його експлуатації.

Гарантії на роботу

Ми встановлюємо автомобільне скло від компанії AGC Automotive. Це перевірений і надійний виробник, який входить в групу Mitsubishi. За якість своєї продукції відповідає репутацією.

Ви зможете вибрати не просто заднє скло для машини, а скло з підігрівом чи іншими датчиками, які зроблять керування транспортним засобом ще комфортнішим.


На все скло від AGC Automotive ми надаємо Річну гарантію по ремонту та заміні

Коли потрібна заміна заднього скла в авто

skoly (1)
Пошкодження скла в результаті ДТП
pautina
Розтріскування в результаті перепаду температур
treshiny
Якщо на склі є багато сколів та тріщини
photo-collapse
Затертість і явні ознаки зношенності скла
Чи варто робити повну заміну автоскла заднього виду або ж можна обійтися ремонтом - вам скаже автомайстер під час огляду транспортного засобу. У разі сильних пошкоджень ми рекомендуємо демонтаж і встановлення нового заднього скла, оскільки ремонт може бути не рентабельний в таких випадках.

Етапи заміни заднього скла автомобіля

1
Демонтаж декоративних елементів
2
Демонтаж старого автомобільного скла
3
Підготовка нового скла до монтажу
4
Монтаж скла в ТС

Через специфіку форми і вимог до автомобільного скла, ми наполегливо рекомендуємо проводити заміну заднього скла автомобіля тільки у сертифікованих фахівців. Наші майстри добре знають особливості різних марок автомобілів і зроблять якісну заміну.

Ми надаємо установку заднього скла на машину за технологіями

  • під ущільнювач
  • на кріплення (відкривається)
  • приклеювання

Переваги заміни автоскла в Bitstop

Великий досвід в заміні і продажу автоскла
Працюємо тільки з перевіреними виробниками скла
Надаємо гарантію на 1 рік на скло AGC
Ремонт відбувається при вас — ви можете контролювати работу

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок