Ремонт тріщини на склі авто

Тріщина, що утворилася на будь-якому склі, а особливо на лобовому - один з найгірших моментів майже кожного автолюбителя. Будь-який водій знає, що в 100% випадків це означає небезпечну їзду з відблисками перед очима, або особливо витратна по грошах заміна лобового скла.

Ціна на ремонт тріщини на автомобілі

Що робити, якщо на склі з’явилася тріщина

При появі тріщини або відколу, необхідно якомога швидше заклеїти її скотчем. Таким чином ви захистите поверхню від попадання пилу, вологи і бруду. Як тільки помітили тріщину, на повільному ходу продовжуйте шлях до майстерні або гаража, щоб не збільшити тріщину ще більше. Також, не варто протирати пошкоджене скло перед ремонтом мильними засобами, так як попадання в скол молекул миючого засобу може погіршити дії клею.

Етапи ремонту тріщини на склі авто

1
На обох кінцях тріщини висверлюють 2 наскрізних отвори. Тріщина очищається від вологи, пилі і висихає.
2
Монтаж мосту/аплікатора на місце відколу або тріщини. За допомогою інжектора невеликими порціями і під невеликим тиском вводимо полімерну суміш в стик. Після рівномірного наповнення, демонтуємо міст / інжектор.
3
Сушимо клей всередині скла з допомогою УФ-лампи, так як при звичайному сонячному світлі цей процес може тривати більше 24 годин.
6
Полірування і шліфування скла, для того щоб максимально приховати стик.
Завдання майстра - зупинити ріст і утворення тріщини.

Переваги ремонту автоскла в Bitstop

Великий досвід в ремонті скла
Працюємо тільки з перевіреними матеріалами
Надаємо гарантії на роботу
Ремонт відбувається при вас - ви можете контролювати роботу

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок