Ремонт сколу на склі авто

Скол - це невелика ямка на склі. Найчастіше вона з'являється через різке потрапляння гравію або дрібних камінчиків, які вилітають з-під коліс інших авто. Найчастіше скол не погіршує оглядовість, але послаблює скло і може спровокувати появу тріщин в декількох напрямках навколо пошкодження. Тріщини навколо відколу можуть швидко виникнути в холодну пору року.

У більшості випадків набагато вигідніше виконати локальний ремонт автомобільного скла, використовуючи правильну методику і надійні професійні способи.Якісний ремонт відновлює міцність скла на 87-97% і робить дефекти, які були на склі, малопомітними.

Ціна ремонт сколу на автосклі

Що робити якщо на склі утворився скол

Після удару автомобільного скла потрібно негайно зупинитися і заклеїти місце пошкодження, щоб всередину не потрапляв пил. Також під скотч потрібно обов'язково покласти аркуш паперу, щоб клей з стрічки не потрапив всередину. Чим чистіше буде місце дефекту, тим якісніше буде ремонт.

Етапи ремонту відколу

1
Підготовка автомобіля: огляд пошкоджень, оцінка робіт і очищення пошкодженого скла
2
Висвердлювання пошкодження та видалення залишків скла. Заповнення відколів полімером.
3
Сушка полімера УФ-лампой, зачистка залишків зі скла
4
Шліфовка и полірування скла

Не варто проводити ремонтні роботи автомобільного скла самостійно. Неправильно обраний полімер, неякісне заповнення та сушка будуть в подальшому створювати відблиски, що особливо небезпечно у випадку з лобовим і заднім склом автомобіля.

Фахівці Bitstop відремонтують скол на машині будь-якої марки. Ми використовуємо тільки професійні матеріали і знаємо як провести ремонт так, щоб скло зберегло свою міцність.

Переваги ремонту автоскла в Bitstop

Великий досвід в ремонті скла
Працюємо тільки з перевіреними матеріалами
Надаємо гарантії на роботу
Ремонт відбувається при вас - ви можете контролювати роботу

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок