Ремонт і заміна лобового скла в Запоріжжі

Замовити дзвінок Каталог автоскла

Станції Bitstop у Запоріжжі

Знайдіть найближчу станцію для заміни автоскла.

Скло автомобіля часто піддається негативним фізичним діям із зовні. Це можуть бути камені, що летять з-під машин, занадто старі щітки склоочисника і навіть природні явища.

З наслідками таких пошкоджень легко впоратися за допомогою простого і недорого ремонту. Якщо пошкодження спричинили незворотні наслідки, заміна лобового скла в мережі СТО Bitstop зажадає мінімум Ваших емоцій, часу і фінансів.

г. Запоріжжя, вул Шкільна, 4В

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

Купити автомобільне скло в Запоріжжі

Підберіть скло для Вашого авто

У разі критичного пошкодження лобового скла, клієнтам мережі СТО Bitstop нема потреби особисто шукати де купити скло автомобіля.  Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір автомобільного скла високої якості та за низькою ціною.

Ремонт вітрового скла в Запоріжжі

Будь-які пошкодження скла рекомендується усувати якомога швидше, щоб вони не переросли в більш серйозні дефекти, при яких простий ремонт вже не допоможе.

У процесі ремонту головне - дотримання техніки проведення робіт.

Спочатку майстер висвердлює пошкодження і видаляє повітря після чого важливо добре зачистити тріщину або відкол.  Обов'язково потрібно знежирити ділянку шо ремонтується, інакше полімер може відійти від місця стику, і якість роботи буде незадовільна.  Потім дефект заповнюється полімерною сумішшю і сушиться за допомогою лампи з УФ-випромінюванням.  В кінці акуратно видаляються залишки розчину лезом і полірується скло.

Висококваліфіковані майстри мережі Bitstop виконують ремонт лобового скла в Запоріжжі за допомогою професійного обладнання, що позитивно позначається на якості та ефективності роботи.

Заміна вітрового скла в Запоріжжі

Якщо лобове скло розбилося настільки, що це заважає огляду водія, або раніше отримана тріщина стала збільшуватися, то це говорить про необхідність термінової його заміни.

Звичайно, поміняти скло можна і самостійно або у гаражних майстрів, але як показує практика, це досить часто призводить до негативних наслідків і зайвих витрат.

Процес заміни лобового скла проводиться в наступній послідовності:

  • По периметруб за допомогою струни або спеціального ножа скло розрізається.
  • Демонтується скло.
  • Видаляються залишки старого складу.
  • Знежирюється кузовна рама.
  • Наноситься полімерний клей.
  • Монтується нове скло за допомогою спеціальних присосків.

Ми рекомендуємо для заміни лобового скла в Запоріжжі звертатися до професіоналів з наявністю новітнього обладнання.  Саме такі фахівці працюють в СТО Bitstop.

Яке СТО вибрати?

У Запоріжжі велика кількість різних техцентрів.  Але, спираючись на відгуки та оцінки клієнтів, можна виділити одне.  Це мережа станцій по заміні автоскла Bitstop.  Майстри роблять ремонт і заміну лобового скла в Запоріжжі в короткі терміни та з високою якістю роботи.  Орієнтованість на клієнта дозволяє компанії Bitstop займати провідні позиції на ринку з продажу, ремонту та заміни автомобільного скла в Україні.

 

Ви можете знайти станцій по заміні ремонту автоскла в різних містах України, наприклад в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Краматорську, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві
Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
  • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
  • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
  • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс