Ремонт і заміна лобового скла в Полтаві

Замовити дзвінок Каталог автоскла

Станції Bitstop у Полтаві

Знайдіть найближчу станцію для заміни автоскла.

При пошкодженні лобового скла, досвідчені автовласники намагаються якомога швидше його поміняти. Деякі його міняють своїми силами, але більшість все ж таки звертається на станції для професійного ремонту або заміни лобового скла.

Фахівці регіональної мережі СТО Bitstop якісно і швидко виконують всі необхідні роботи. Станції, регіональної мережі Bitstop у Полтаві, оснащені професійними інструментами та обладнанням, а майстри у своїй роботі використовують сучасні матеріали високої якості.

г. Полтава, вул Визволення, 21

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

Купити автомобільне скло в Полтаві

Підберіть скло для Вашого авто

На складі мережі станцій Бітстоп завжді є різні види лобових, бічних, задніх і іншого скла для автомобіля. Реалізоване нами скло має високу якість без спотворень, в разі потреби, комплектується конекторами та проводкою. Також за бажанням клієнта в комплектацію можуть бути включені молдинги.

При покупці лобового скла на замовлення, товар доставляється по Україні за кілька днів.

Ремонт вітрового скла

Якщо на лобовому склі виявлені незначні відколи, тріщини або подряпини, то їх необхідно якомога швидше усунути, щоб вони не поширювалися далі по всій поверхні скла.  Це саме можна сказати й про бічні та задні автомобільні скла.  У мережі регіональних станцій Bitstop автовласники можуть за невелику ціну отримати якісну послугу з ремонту скла автомобіля.

Процес ремонту вітрового скла в Полтаві відбувається в наступній послідовності:

  • скло очищається від пилу і бруду;
  • пошкоджений фрагмент висвердлюється;
  • фотополімером заповнюються сколи та тріщини;
  • фрагмент запечатується рідким склом, що підвищує міцність;
  • ділянка сушиться УФ-лампою;
  • ретельно полірується.

Заміна вітрового скла в Полтаві

Якщо виникли відколи та тріщини, які не були оперативно відремонтовані, то вони зазвичай розходяться по поверхні лобового скла.  В цьому випадку скло в терміновому порядку необхідно замінити.  Для отримання оперативної та якісної допомоги по заміні автоскла в Полтаві рекомендується звернутися в регіональне СТО Bitstop.

Крім фізичних ушкоджень підставою для заміни лобового скла може також служити негерметичне ущільнення скла.  Тобто, при вклейці скла периметр його прилягання був неякісно проклеєний, в результаті чого в салон може проникати волога.  При проведенні заміни лобового скла причина протікання знаходиться та усувається, а стики додатково обробляються герметиком.

Заміна автоскла в Полтаві проводиться майстрами СТО Bitstop за суворими технологічними правилами.  Ціни на заміну лобового скла можна дізнатися на сайті компанії або у фахівців за телефоном.

Чому звертаються в СТО Bitstop?

Робота компанії Bitstop відрізняється високою якістю, а також лояльними цінами на ремонт і заміну лобового скла в Полтаві.

Компанія стежить за своєю репутацією і дорожить часом своїх клієнтів, тому завжди дотримується запланованих термінів робіт, що проводяться.

Ви можете знайти станцій по заміні ремонту автоскла в різних містах України, наприклад в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Краматорську, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві
Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
  • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
  • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
  • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс