Ремонт і заміна лобового скла в Одесі

Замовити дзвінок Каталог автоскла

Станції Bitstop у Одесі

Знайдіть найближчу станцію для заміни автоскла.

При появі пошкоджень на лобовому склі завжди є ризик погіршення огляду проїжджої частини, що може призвести до аварійної ситуації на дорозі. При появі на вітровому склі відколів або тріщин варто невідкладно звернутися за ремонтом в мережу станцій Bitstop. Залежно від ступеня дефектів доведеться або ремонтувати, або міняти лобове скло.

г. Одеса, вул. Приморська 40

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

г. Одеса, вул Дмитра Донського 28

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

Купити автомобільне скло в Одесі

Підберіть скло для Вашого авто

Якщо раптом трапився форс-мажор, і автовласникові знадобилася термінова заміна вітрового скла, можна їхати відразу на станцію СТО Bitstop. Фахівці мережі проконсультують і допоможуть підібрати найкращий варіант, необхідний для заміни скла. Компанія Bitstop є офіційним партнером AGC Automotivе. Станція Bitstop в Одесі пропонує своїм клієнтам автоскло за низькою цінами та з офіційною гарантією.

Ремонт вітрового скла в Одесі

Якщо на лобовому склі зявилися відколи, тріщини або подряпини, то бажано якомога швидше відвезти свій автомобіль на діагностику.  Внаслідок якої буде ясно, скло необхідно замінити, або можна обійтися ремонтом.

При незначних пошкодженнях, що не ускладнюють огляд водієві та не мають тенденцію до збільшення, можна обійтися звичайним ремонтом.

 Спочатку проводиться розширення дефектного відрізка за допомогою свердла, очищення від бруду і знежирення.  Потім всередину заливається спеціальний полімерний склад, який сушиться УФ-випромінюванням і полірується.

Довірте ремонт лобового скла в Одесі майстрам з регіональної мережі станцій Bitstop.  Фахівці Bitstop в Одесі володіють усіма необхідними навичками та технічним оснащенням для якісного надання даної послуги.

Заміна вітрового скла в Одесі

Якщо в ході огляду лобового скла будуть діагностовані сильні пошкодження, то економічно нерентабельно його ремонтувати, таке скло необхідно замінити.  Подальше використання автомобіля можливе, але не є безпечним.

Є кілька основних етапів при проведенні заміни автомобільного скла:

  • Демонтаж пошкодженого скла.  Проводиться за допомогою спеціалізованого інструменту, який дозволяє акуратно прорізати стик між склом і кузовом, не пошкодивши його.
  • Зачистка периметра.  Рештки клею видаляються з поверхні рами, яка потім знежирюється.
  • Підготовка.  Стикувальна частина рамного корпусу ґрунтується і наповнюється спеціальним клейовим складом.
  • Установка.  Торці нового скла обробляються герметиком, і скло монтується на місце колишнього.

Завдяки високотехнологічному устаткуванню і наявності необхідної кваліфікації, механіки з мережі Bitstop замінять лобове скло якісно і швидко.

Мережа регіональних СТО Bitstop

Ремонт і заміну лобового скла в Одесі можна зробити в різних автомобільних сервісах.  Але, тільки мережа Bitstop володіє оптимальними умовами для виконання якісних робіт.

Сервіси обладнані новітнім технічним обладнанням.  Досвідчені співробітники володіють достатньою кваліфікацією і спеціалізованими сертифікатами.  Всі види робіт проводяться тільки професійними інструментами.

Звернувшись в СТО Bitstop, Ви можете бути впевнені у високій якості обслуговування, дотриманні всіх обумовлених термінів і гарантії на автоскло і виконані роботи.

Ви можете знайти станцій по заміні ремонту автоскла в різних містах України, наприклад в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Краматорську, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві
Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
  • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
  • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
  • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс