Ремонт і заміна лобового скла в Львові

Замовити дзвінок Каталог автоскла

Станції Bitstop у Львові

Знайдіть найближчу станцію для заміни автоскла.

У дорожніх умовах лобове скло є однією з найбільш уразливих частин автомобіля. Воно підпадає під вплив природних явищ та фізичний вплив різних предметів, наприклад, камінчиків і тд. Багато пошкоджень значно знижують рівень огляду, що впливає на безпеку руху, тому при виявленні будь-яких пошкоджень лобового скла, необхідно звернутися в сервісні центри для його ремонту або заміни.

г. Львів, Новий Яр, Львівськая область

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

Купити автомобільне скло в Львові

Підберіть скло для Вашого авто

Звернувшись в СТО Bitstop, клієнт отримує не тільки якісний сервіс і гарантію на надані послуги, а й значну економію часу. Відбувається це внаслідок наявності якісного автомобільного скла від провідного виробника AGC Automotivе. Вам не потрібно витрачати час на пошук і покупку лобового, бокового, заднього та ін. скла автомобіля.

Ремонт вітрового скла у Львові

Якісний ремонт такого важливого автомобільного елемента, як вітрове скло, неможливий без хорошого професійного обладнання. Майстри мережі СТО Bitstop виконують ремонт пошкоджень поверхні скла за низькими цінами та в максимально стислі терміни.

Більш точну ціну і час, протягом якого буде проведений ремонт лобового скла у Львові, можна уточнити на сайті компанії, за телефоном, або в самій станції Bitstop.

Заміна вітрового скла у Львові

Заміна скла автомобіля ще більш делікатна і тонка робота в порівнянні з його ремонтом. Тому потрібно не тільки високотехнічне обладнання, а й високий досвід кваліфікованих майстрів.

Фахівці мережі Bitstop проводять якісну заміну лобового скла у Львові згідно з усіма технічними стандартами й нормативами.

Спочатку за допомогою спеціальної струни акуратно видаляється клейовий шар без пошкодження корпусу автомобіля. Потім очищений периметр рами оброблюється клейовим полімерним складом, після чого за допомогою спеціальних пристосувань вмонтовується і закріплюється нове скло.

Вибір станції СТО по ремонту і заміні автоскла у Львові

Всім, звичайно, хочеться отримати максимум за розумну плату і в короткі терміни.  Саме тому багато автовласників вибирають мережу регіональних СТО Bitstop.  Високий рівень сервісу, гарантія на автомобільне скло і зроблену роботу.  Дотримання всіх обумовлених із клієнтом термінів. Це все наші пріоритети в роботі з клієнтами.

Ви можете бути впевнені, що ремонт і заміна лобового скла у Львові буде проведений за допомогою найкращого обладнання, фахівцями вищої категорії та в стислі часові терміни.  А ціни на послуги, що надаються, можуть Вас приємно здивувати.

 

Ви можете знайти станцій по заміні ремонту автоскла в різних містах України, наприклад в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Краматорську, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві
Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
  • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
  • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
  • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс