Ремонт і заміна лобового скла в Івано-Франківську

Замовити дзвінок Каталог автоскла

Станції Bitstop у Івано-Франківську

Знайдіть найближчу станцію для заміни автоскла.

Форс-мажорні обставини можуть трапитися на дорозі, незалежно від досвіду водіння автомобіля. І найчастіше страждає одна з найважливіших деталей технічної частини автомобіля - лобове скло.

г. Івано-Франківськ, Угорники, вул Тисменицька, 249

Пн-Пт: 9:00-18:00   : 9:00-15:00

Повний комплекс послуг по заміні ремонту і тонування автоскла

Купити автомобільне скло в Івано-Франківську

Підберіть скло для Вашого авто

Якщо виникла гостра потреба в заміні лобового скла його можна придбати в СТО Bitstop.  Компанія співпрацює з виробником автомобільного скла AGC Automotive і реалізує автомобільні скла найвищої якості за вигідними цінами.

Ремонт вітрового скла в Івано-Франківську

При незначних пошкодженнях можна, звичайно, продовжити користуватися автомобілем, але експерти рекомендують негайно звернутися на станцію по ремонту скла. Майстри мережі Bitstop за допомогою сучасного обладнання швидко відремонтують лобове скло в Івано-Франківську.

За допомогою свердла пошкодження висвердлюється, очищається і заповнюється полімерним складом.  Після висихання проводиться полірування, і скло стає майже як нове.

Краще не чекати поки на склі з'являться розширення тріщин і відколів, а відразу звернутися до фахівців.  Ремонт не займе багато часу, але дозволить надалі уникнути проблем.

Заміна вітрового скла в Івано-Франківську

Якщо водій все-таки залишив дрібне пошкодження на поверхні скла без уваги, і воно стало розповзатися, то це означає, що ремонт вже не допоможе.  Скло доведеться міняти.

Для заміни лобового скла необхідно демонтувати пошкоджене, очистити та знежирити периметр рами й нанести на неї спеціальний склад - праймер.  Після цього акуратно вставити нове скло і втиснути по периметру для кращої герметизації.

Фахівці мережі регіональних СТО Bitstop, маючи у своєму розпорядженні тільки найкраще професійне обладнання, проведуть заміну лобового скла в Івано-Франківську за низькими цінами та в найкоротші терміни.

Чьому обирають Bitstop

Мережа регіональних СТО Bitstop завжди славилася своїм ставленням до клієнтів і якістю проведених робіт.  Фахівці високого рівня і новітнє обладнання дозволяють надавати послуги економлячи час своїх клієнтів і за низькими цінами.

 

Ви можете знайти станцій по заміні ремонту автоскла в різних містах України, наприклад в Харкові, Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Краматорську, Полтаві, Чернігові, Вінниці, Хмельницькому, Черкасах, Кривому Розі, Чернівцях, Миколаєві
Laptop

Як скористатися сервісом Bitstop?

Щоб отримати швидкий і якісний сервіс Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  • 1Визначитися, що у Вас за проблема з автосклом
  • 2Подзвонити по одному з телефонів та отримати консультацію
  • 3Знайти найближчий сервіс і домовитися про час
  • 4Приїхати на станцію заміни автоскла в призначений час
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Записатися на сервіс