Як очистити лобове скло зсередини


Як очистити лобове скло зсередини

Ви коли-небудь помічали цю «маслянисту плівку», яка залишає смуги на внутрішній стороні лобового скла і заважає огляду? Якщо ви керуєте авто в нічний час, ми впевнені, що ви спостерігали цей ефект.

Всьому причиною є виділення з пластика в салоні вашого автомобіля. Процес відбувається під впливом нагріву від прямих сонячних променів: ваша вінілова або пластикова приладова панель і рульове колесо нагріваються, масла всередині них піднімаються на поверхню, а потім випаровуються.

Так як їм нікуди подітися, вони прилипають до вашого лобового скла. Те ж саме і з сигаретним димом, якщо ви схильні курити в автомобілі. Як краще очистити лобове скло від бруду? Насправді досить просто!

Етапи очищення скла

По-перше, сядьте на пасажирську сторону, щоб звільнити собі більше місця. Потім, повернувшись назад, щоб ваша рука могла природним чином повертатися в положення, при якому буде знаходитися між панеллю приладів і лобовим склом, протріть скло сухою ганчіркою з мікрофібри.

Після цього змочіть тканину спиртом і почніть терти лобове скло. Не забувайте видаляти краплі з приладової панелі, так як вони можуть привести до знебарвлення. Нарешті, візьміть засіб для чищення скла, нанесіть його на іншу серветку з мікрофібри, а не прямо на лобове скло, і почніть чистку круговими рухами. Потім переверніть його чистою стороною і йдіть зверху вниз.

Це дозволить вам швидко і ефективно очистити лобове скло і знову зробити його кристально чистим!Записатися на сервіс