Як очистити лобове скло зовні


Як очистити лобове скло зовні

Оскільки сучасні реалії нашого життя вимагають, щоб ми їздили майже кожен день, бажано зробити все можливе, щоб бруд на лобовому склі вашого автомобіля не відволікав вас. Забруднений вітровик не тільки обмежує огляд: він буквально притягує до себе дрібних комах, пил від машин і лід, який найчастіше утворюється взимку саме в таких умовах.

 

 

Вам знадобиться всього 5 речей:

  • 2 рушники з мікрофібри;
  • ваш улюблений очищувач для скла;
  • шматок глиняного бруска;
  • тепла вода;
  • звичайний автомобільний віск.

Як професіонали рекомендують виконувати очистку скла зовні? Процес досить простий і ефективний, якщо слідувати всім етапам в точної послідовності.

Покроковий процес

Для початку візьміть якісну серветку з мікрофібри і засіб для очищення стекол за своїм вибором і обробляйте тільки половину лобового скла за раз. В іншому випадку очищувач може випаруватися до того, як ви почнете протирати все лобове скло, що ускладнить ситуацію.

Завжди використовуйте кругові рухи при протиранні, так як це допомагає краще видалити бруд за рахунок прикладання зусиль з усіх боків. Не забувайте краї лобового скла і особливо двірники. В іншому випадку вся грязь, яку ви знімаєте, просто повернеться на місце при першому використанні.

Використовуємо глину і віск

Наступним етапом стане використання глиняного бруска. Попередньо окропити лобове скло теплою водою і пам'ятайте, що чим вона тепліше, тим краще. Візьміть шматок глиняного бруска і знову почніть терти всю поверхню.

Це збере забруднення, який все ще присутній на склі, оскільки ви побачите, як вони застрягають в глині. Продовжуйте чистити, поки глина не почне вільно рухатися. Не хвилюйтеся, при використанні цього методу ви не ризикуєте подряпати лобове скло.

Після того, як ви використовували глиняний брусок і переконалися в тому, що він вільно переміщається по склута  не збираєте на ньому видимих забруднень, можна повторити перший етап з другим рушником з мікрофібри і вашим очищувачем для стекол. Це гарантує кращий результат і забезпечить додаткову прозорість.

Наступний етап - використання спеціального воску для стекол. Його необхідно наносити круговими рухами, при цьому не варто турбуватися, якщо він спочатку буде візуально «розмазаним» і видимим на склі.

Нанесіть його круговими рухами по всій поверхні до відносно тонкого шару. Останній крок може здатися вам дивним, але нанесення воску на лобове скло гарантує, що вода буде стікати з нього з легкістю, а плями від комах не будуть вас турбувати досить довго. Якщо ви хочете перевірити це, включіть шланг або обполосніть скло відром з водою.Записатися на сервіс