Важлива роль вітрового скла


Важлива роль вітрового скла

На наш погляд, автоскло - одне з найбільших винаходів сучасної історії. Без нього керування автомобілем було б практично неможливим. Це пояснюється досить просто: і переднє, і заднє і бічні стекла є надійним захистом від будь-яких зовнішніх факторів, які можуть відволікати вас від керування автомобілем.

 

Якщо ви спробуєте відправитися в поїздку без «захисного бар'єру» у вигляді лобового скла, наприклад, зустрічний потік повітря просто не дозволить вам тримати очі відкритими.

На зорі автопрому водії використовували спеціальні захисні окуляри, однак комфорт при управлінні вони явно не забезпечували.

 

Безпека і зручність

Завдяки вдосконаленню процесу виробництва безпечного автомобільного скла, вітрове скло також стали більш стійкими при зіткненнях. Пройшли ті часи, коли скло вашого транспортного засобу могло завдати вам ще більшої шкоди при розбиванні, тому що його осколки летіли прямо вам в обличчя.

Сучасні лобові стекла зроблені так, що їх структурна цілісність не буде повністю порушена під час аварії. Скло випаде з отвору або цілим блоком, скріпленим по периметру, або осиплеться дрібної крихтою з негострими краями.

Отже, оскільки наші лобові стекла забезпечують безпеку, знання того, як виконувати невеликий догляд (наприклад, як правильно чистити лобове скло або тимчасово запобігати поширенню тріщин), безумовно є корисним ноу-хау.Записатися на сервіс