Дзеркальне тонування авто

Дзеркальне тонування, незважаючи на заборону ГОСТу, залишається популярним способом поліпшити естетичні і ергономічні характеристики автомобіля.

Плівка з високим коефіцієнтом відбиття світла робить скло стійким до ультрафіолетових променів і повністю блокує видимість із зовнішнього боку (заглянувши в салон вашої машини, людина побачить власне відображення). Популярність послуги також пояснюється тим, що автомобілі з дзеркальним покриттям виглядають дуже ефектно.

Ціна на дзеркальне тонування ТС

Майстри автосклянних станцій Bitstop проведуть тонування скла вашого автомобіля в короткі терміни. Щоб довідатися про ціни на послугу, задати питання консультанту та записатися на зручний час в вашому місті, зателефонуйте за єдиним безкоштовним телефоном 8-800-333-888-0.

Етапи дзеркального тонування авто

Швидкість установки плівки. Досвідчений майстер покриє за 1-3 години (в залежність від типу автомобіля).

1
Очищення автомобіля.Обробка мильним розчином та знежирення поверхні
2
Підготовка плівки. Майстер заміряє розміри вікна і вирізає тонувальну плівку потрібного розміру.
3
Наклеювання плівки. Якщо є нитки обігріву, майстер акуратно розгладжує плівку уздовж ліній так, щоб їх не пошкодити та не отримати при цьому надламів і складок.
4
Покриття фіксуємо за ущільнювачем — це продовжує термін служби плівки.

Навіщо тонувати автомобіль

Защита салона автомобиля тонировкой

Блокування огляду салону зовні.

Зловмисник не побачить, що знаходиться всередині автомобіля. Також ви захищені від цікавих поглядів перехожих і автовласників - їздити буде комфортніше.
Защита салона авто от солнца

Поліпшення теплових та звукоізоляційних характеристик.

Металізований шар плівки відображає значну частку інфрачервоних променів і звукових хвиль. Зберігаеться температура в салоні, не турбують зовнішні дратівливі звуки. Плівка не пропускає сонячне світло, тому оббивка меблів не вигорає, а повітря не перегрівається.
Тонировка авто пленкой

Стійкість до механічних пошкоджень.

Плівка стійка до подряпин і пошкоджень, робить скло міцнішим. У разі ДТП покриття прийме удар на себе і захистить водія і пасажирів від уламків.

Дзеркальне тонування по ГОСТу

За ГОСТом, дзеркальне тонування заборонене, як переднього так і заднього скла автомобіля. Причина цього - світло, яке відображає плівка. Він може осліпити других учасників дорожнього руху і спровокувати ДТП. Однак дозволене часткове тонування. Плівка з невеликою світловідбивною здатністю наноситься тільки на верхню частину скла, утворюючи тонувальну смугу. Вона не призводить до засліплення інших водіїв, захищає автомобіль від пошкоджень і перегріву, а також покращує його зовнішній вигляд.

Переваги тонування автомобіля в Bitstop

Тонування здійснюється відповідно до вимог законодавства України про дорожній рух.
Час виконання робіт залежить від складності та обговорюється заздалегідь.
Ми виконуємо роботи будь-якої складності.
Надаємо автовласникові право спостерігати за проведенням робіт.

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок