Тонування скла авто плівкою Llumar

1 місце в рейтингу популярних тонувальних покриттів належить плівкам марки Llumar від компанії CPFilms (США). Підприємство стало відомим завдяки суворому контролю якості виробництва, а також наданням довгострокової гарантії споживачам. CPFilms пропонує багату колекцію плівок: від класичних і кольорових до металізованих.

Ціна на тонування плівкою Llumar

Покриття Llumar багатошарове. Зазвичай воно включає 6-8 шарів, кожен з яких має свої функції. Перший шар — інсталяційний клей (mounting adhesive), що примикає до скла. Другий — пофарбований полімер (grey dyed polyester film) бронзового або сірого відтінку. Третій — прозорий проміжний скріплює шар (laminating adhesive). За ним слідує металеве напилення (melallized polyester film). Останній шар — захисне покриття (scratch resistant), яке оберігає тонувальну плівку від помутніння і затирання.

7 переваг тонувальних плівок Llumar

Защита салона автомобиля тонировкой
Захищають від ультрафіолетових променів і зменшує нагрівання повітря. Тоноване скло пропускає мало сонячного світла, тому повітря в салоні не перегрівається. Пропадає необхідність використовувати кондиціонер.
Тонировка авто пленкой
Забезпечують безпеку. У разі аварії тонування утримує уламки розбитого скла на собі. Тонування приховує від сторонніх поглядів, те що знаходиться в салоні автомобіля. Це знижує ймовірність крадіжки.
Защита салона авто от солнца
Плівка має захисне покриття, запатентований CPFilms. Воно запобігає появі подряпин і інших пошкоджень. Покращують зовнішній вигляд автомобіля. Тоновані машини виглядають більш солідно.

Етапи тонування скла автомобіля плівкою Llumar

1
Очищення автомобіля. Обробка поверхні скла мильним розчином та знежирення
2
Підготовка плівки. Майстер заміряє розміри вікна і вирізає тонувальну плівку потрібного розміру.
3
Наклеювання і розглажування кольорової плівки
4
Фіксація покриття ущільнювачем
У автосклянних станціях Bitstop представлені різні види тонувального покриття Llumar. Якщо ви хочете затонувати лобове скло, майстер запропонує вам спеціальну плівку з підвищеною світло пропускною здатністю. Вона відповідає вимогам ГОСТу і справно захищає від яскравого сонця, відблисків фар і зловмисників. На покриття Llumar діє гарантія виробника - 5 років.

Переваги тонування автомобіля в Bitstop

Тонування здійснюється відповідно до вимог законодавства України про дорожній рух.
Час виконання робіт залежить від складності та обговорюється заздалегідь.
Ми виконуємо роботи будь-якої складності.
Надаємо автовласникові право спостерігати за проведенням робіт.

Заказать услугу

Замовити послугу

Написать нам

Зворотний дзвінок